דלג לתוכן
פסיפס לגו: כך תיצרו דיוקן עצמי מלגו – כן, כן מלגו! | תחביבן

פסיפס לגו: כך תיצרו דיוקן עצמי מלגו – כן, כן מלגו!

מחפשים תחביב חדש שיעביר לכם את שעות הפנאי בכיף? רוצים להעניק מתנה שווה במיוחד לאנשים שאתם אוהבים? הכירו את ערכת תמונה בלגו: ערכה מאובזרת אחת בכל מה שתצטרכו עבור יצירה של שעות ארוכות מלאות בהנאה, שתיצור לכם כל תמונה שתבחרו. אם אתם רוצים לדעת עוד על הקסם הזה, אנחנו מזמינים אתכם להציץ במדריך שהכנו לכם על הערכה המסקרנת הזאת. אז בואו נתחיל!

תמונת לגו בהשוואה לתמונה אמיתית

"לראות את עצמי מלגו"

לגו בעיצוב אישי

אם תמיד קינאתם באומני הלגו ובאנשים שבונים יצירות ענק מהחלקיקים הקטנים האלה, הגיע הזמן שתדעו שגם אתם יכולים לבנות יצירת אומנות כזאת ממש בעצמכם. המוצר תמונת לגו מבית Mozabrick הגיע לתחביבן וכעת אתם יכולים ליהנות מתחביב חדש, מקורי ויצירתי ויכול להעביר לכם שעות ארוכות של הרכבה מרגיעה וכמובן תוצר יפהפה, איכותי וכזה שיישאר איתכם לעוד שנים קדימה. וכאן נציין גם את היתרון המרכזי של המוצר הזה: לא מדובר בהרכבה חד-פעמית, אלא שאם תרצו, תוכלו לפרק את התמונה שבניתם ולבנות כל תמונה אחרת שתבחרו – מחדש! כך שלפניכם עומדות אינספור אפשרויות של יצירה והנאה במוצר אחד, איכותי וייחודי.

?מה יש בערכה

:בערכת היצירה וההרכבה הזאת יש את כל מה שתצטרכו כדי להגיע לתוצר סופי מושלם

מאות לבנים של לגו בחמישה צבעים שונים: לבן, 3 גוונים שונים של אפור, שחור *

לוחות שעליהם תרכיבו את חלקי הלגו, ולמעשה עליהן תתקבל התמונה הרצויה *

הוראות הרכבה והסברים *

מחברי לוחות *

כלי הרכבה אחד *

סרט דו צדדי לתלייה על הקיר *

?ואיך זה עובד

רוכשים ערכת תמונת לגו של מוזאבריק *
 ,יש שתי אפשרויות שונות לרכישה באתר תחביבן – תמונה בגודל קטן ותמונה בגודל גדול *
.ועל כן יש לבחור את הגודל שמתאים לכם 

נכנסים לאתר *
mozabrick.com 
מקלידים את קוד הגישה המופיע בהוראות ומעלים את התמונה שאתם רוצים ליצור ולהרכיב *

.מקבלים מייד קובץ הוראות למייל להרכבת התמונה שבחרתם

.על פי ההוראות, מרכיבים את התמונה בכיף ובהנאה *

?למי זה מתאים

ערכת הלגו הייחודית הזאת מתאימה כמובן לכל חובבי הלגו, אוהבי היצירה, לאנשים שאוהבים תחביבים חדשים ומסקרנים ולמעשה לכל מי שרוצה ליהנות בזמן הפנוי שלו מפעילות מרגיעה וכיפית עם תוצר איכותי ומרשים בסופה. הערכה מומלצת לגיל 14 ומעלה,  משום שהיא כוללת הרכבה של חלקי לגו קטנטנים, ריכוז ועבודה מדויקת למדי. אם אתם מחפשים יצירות לילדים קטנים זה פחות מתאים...

מתנה ייחודית ושווה במיוחד

אתם יכולים לרכוש לעצמכם ערכת תמונת לגו, אבל בהחלט גם להעניק אחת כזאת במתנה לאנשים שאתם אוהבים. אין ספק שמתנות תחביבים ויצירה הן מיוחדות ומקוריות, ופסיפס לגו היא בין השוות וייחודיות שבהן. חוץ מזה, תוכלו לרכוש את הערכה ולהפתיע את בן/בת הזוג בערב משותף של בניית תמונה משותפת שלכם. זה יכול להיות סתם כך, אבל גם אם תרצו להפתיע אותם לקראת יום הנישואין, יום ההולדת שלהם וכדומה.

לסיכום

אם תרצו להרכיב את עצמכם בתמונת לגו משגעת בגווני שחור, לבן ואפור, וליהנות מתוצר שתוכלו לפרק שוב ושוב עם אינספור אפשרויות הרכבה ויצירה – אתם מוזמנים לגלוש לאתר שלנו כדי לרכוש את הערכה בקלות, במחיר מעולה ובכמה וכמה אפשרויות משלוח משתלמות. וזהו, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט ליצור וליהנות. הרכבה נעימה!

לפוסט הקודם פאצ'ים בעיצוב אישי: היצירה שתהפוך את הלוק שלך לסופר מגניב!
לפוסט הבא יצירות לילדים: 12 עבודות יצירה שיעסיקו וישמחו את הילדים

הגב

התגובות צריכות לעבור אישור לפני שיופיעו כאן

* שדה נדרש